+420 518 321 017
Reference 1 Reference 2 Reference 4

 

Výrobce  nátěrových hmot

 

průmyslové barvy

barvy na kov, barvy na dřevo, základní barvy, laky, lazury, ředidla

Historie společnosti COLOR SPECTRUM a.s.


Společnost vznikla v roce 1996 jako právní nástupce Color Spectrum s.r.o. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě a vývoji průmyslových nátěrových hmot. Zázemí závodu tvoří kvalifikovaní odborníci a pracovníci z lakařského odvětví a moderní technologické vybavení.

Výrobní sortiment závodu zahrnuje komplexní škálu výrobků použitelných do všech korozních prostředí, pro běžné i speciální průmyslové aplikace. Hlavními typy podkladů jsou kovy, alternativně dřevo a beton. Ve výčtu možného použití lze uvést veškeré strojírenské aplikace, stavební a energetické celky, dopravní a zemědělské stroje, nádrže, kontejnery, potrubní a stožárové systémy apod. Velký podíl výrobků opatřených našimi nátěrovými systémy končí na evropském a americkém trhu.

Vývoj a výroba produktů je ovlivňována platnými a připravovanými legislativními změnami, zejména v oblasti obsahů nebezpečných látek a množství emisí VOC atd. Další podstatné podněty přichází ze strany trhu, což se projevuje v největší míře na speciálních úpravách výrobků, a v některých případech dokonce na vývoji nových typů.

Kvalitu produkce dokládá celá řada ocenění z řad odborné veřejnosti a dlouhodobá spolupráce s významnými českými a zahraničními výrobci. Vstupní suroviny a jejich jakost je zabezpečována úzkou spoluprácí s jejich dodavateli, Bayer, Evonik, BASF, Henkel, BYK Chemie, Spolechemie a další. Společnost Color Spectrum je certifikována v souladu s normou ISO 9001.

colorspectrum
Zakázková výroba
Vaše jméno:
Váš e-mail:

Dotaz: