+420 518 321 017
Reference 1 Reference 2 Reference 4

 

Výrobce  nátěrových hmot

 

průmyslové barvy

barvy na kov, barvy na dřevo, základní barvy, laky, lazury, ředidla

COLOR SPECTRUM a.s.

COLOR SPECTRUM a.s.


Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem nátěrových hmot určených pro různé oblasti použití. Největší část tvoří barvy na kov, jejichž primární funkcí je ochrana povrchu před povětrnostními vlivy, dále zvýšení estetických vlastností a speciální funkční vlastnosti. Doplňkovou část tvoří lazury na dřevo, přípravky pro předúpravu povrchu a laky.

Nosný sortiment se dále člení na individuálně upravené výrobky pro konkrétní aplikace a technologické linky. Operativní změny vlastností a parametrů výrobků chápeme jako konkurenční výhodu při uspokojování potřeb zákazníků. Předpokladem pro plnění dílčích požadavků je vlastní vývojové oddělení a vstupní - výstupní kontrola.

Do inovací výrobků promítáme legislativní požadavky a vývojové trendy lakařského odvětví, což vyžaduje odborně zdatný a disciplinovaný personál. Pro zákazníky se tímto snažíme udržovat zajímavý a cenově dostupný sortiment.

Nebráníme se nápadům a zkušenostem prodejců či distributorů, kteří mají zájem společně s námi připravovat nové a užitečné výrobky pro hobby a profi použití. Rádi se podílíme na společných projektech a inovativních řešení. Pro naše zákazníky připravujeme sortiment doplňkových výrobků, které vhodně rozšiřují naši nabídku barev, abychom tak uspokojili jejich širší potřebu. Kvalitní a cenově příznivé výrobky naleznete v naší podnikové prodejně . K dispozici jsou zde malířské barvy a potřeby, stavební chemie, řada výrobků pro úpravu a ošetření dřeva, spreje, tmely atd. Pro rychlou přípravu odstínů emailů a interiérových barev lze využít tónovacích automatů.

Neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci budou nápomocni při řešení Vašich dotazů.

colorspectrum
Zakázková výroba
Vaše jméno:
Váš e-mail:

Dotaz: